تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
12 پوسته‌‌ی زیبا برای اپل واچ

جدیدترین تم برای اپل واچ

استفاده از تم برای اپل واچ می تواند شما را سر ذوق آورد. ساعت‌های اپل جزء محبوب ترین ساعت‌های هوشمند در جهان به شمار‌ می‌آیند. چهره و صفحه‌‌ی اصلی ساعت تاثیر بسیاری در ارتباط کاربران با ساعت اپل دارد. ساعت‌های اپل علاوه بر مشخص کردن زمان [اصلی ترین کار خود] به شما این امکان را‌ می‌دهد که داده‌ها و اطلاعات دیگری را که در تلفن هوشمند اپل خود دارید؛ مشاهده کنید.

 

چگونه می‌توانیم شکل و ظاهر اپل واچ خود را تغیر دهیم؟

به طور کلی دو روش تغییر تم برای اپل واچ وجود دارد. اول از طریق اپل واچ، دوم از طریق اپلیکیشن واچ (Watch) در تلفن هوشمند آیفون. اگر از راه اول یعنی تغییر از طریق اپلیکیشن واچ استفاده‌ می‌کنید؛ باید به بخش Face Gallery در این اپلیکیشن بروید. اما اگر از خود اپل واچ استفاده‌ می‌کنید؛ باید از Digital Crown استفاده کنید.

 

در این مطلب‌ می‌خواهیم 12 تم برای اپل واچ را با یکدیگر بررسی کنیم. به طور خلاصه این مطلب شامل دارای جزنیاتی با دسته بندی زیر است :

12 تم برای اپل برای واچ

  1. تم کالیفرنیا (california)
  2. تایم لپس (timelapse)
  3. تم ستاره شناسی (Astronomy)
  4. تم عکس‌ها (Photos)
  5. تم میکی ماوس (Mickey Mouse)
  6. تم اعداد Duo (Numerals Duo)
  7. تم کالئیدوسکوپ (Kaleidoscope)
  8. تم رنگ (Color)
  9. تم خورسیدی (Solar)
  10. تم شماره گیری خورشیدی (Solar Dial)
  11. تم حرکت (Motion)
  12. آتش و آب (Fire and Water)

 

12 تم برای اپل برای واچ

4 تم شیک و رسمی

 1. تم کالیفرنیا (california)

در تم کالیفرنیا نیمی از اعدا به صورت رومی و نیمی دیگر به صورت لاتین نمایش داده‌ می‌شود. شما‌ می‌توانید با تم کالیفرنیا نمای زیبایی و ظرافتی را به اپل واچ خود اضافه کنید. البته شما‌ می‌توانید به صورت دلخواه و سلیقه ای؛ همه‌‌ی شماره‌ها را به صورت رومی یا لاتین در آورید. همچنین تعداد رنگ‌های متعددی وجود دارد و شما‌ می‌توانید با استفاده از این رنگ ها، زنگ تم مورد نظر خود را به دلخواه انتخاب نمائید.

 

تم کالیفرنیا (california)

 

 

 1. تایم لپس (timelapse)

تایم لپس یک تم برای اپل واچ است که دارای تعداد زیادی از مکان‌های دنیا‌ می‌باشد و به شما این امکان را‌ می‌دهد تا نمایی از شهر‌هایی نظیر شانگهای، لندن، پاریس و کالیفرنیا را برای ساعت خود انتخاب نمائید.

در این تم؛ از تکنیک namesake در عکاسی استفاده شده است و تکنولوژی آن به صورتی است که شما‌ می‌توانید باتوجه به ساعت روز؛ این محل‌ها را مشاهده کنید. بنابر این حتی اگر شما در آن محل‌ها نباشید‌ می‌توانید زیبایی‌های آنجا را ببینید و تجربه کنید.

 

تایم لپس (timelapse)

 

 

 1. تم ستاره شناسی (Astronomy)

با تم ستاره شناسی اپل واچ‌ می‌توانید در زمان و مکان به ستاره‌ها بنگرید. برای این تم سه چهره‌‌ی مجزا وجود دارد:

 • شکل سه بعدی از زمین
 •  ماه
 • سیستم منظومه شمسی

حالت اول؛ شکل سه بعدی از زمین است که در آن‌ می‌توانید در چهره زمین با گذر زمان-واقعی در سراسر سیاره مشاهده کنید. و البته در صورت روشن بود موقعیت مکانی، مکان دقیق شما را به صورت یک نقطه سبز روی نقشه نشان داده‌ می‌شود.

در حال تم ماه نیز وضعیت ماه در آن زمان را خواهید دید. و سرانجام در حالت منظومه شمسی؛ موقعیت نسبی همه سیارات در منظومه شمسی مشاهده‌ می‌کنید.

 

3تم ستاره شناسی (Astronomy)

 

 

 1. تم عکس‌ها (Photos)

شما‌ می‌توانید از عکس خود به عنوان تم برای اپل واچ خود استفاده کنید. برای اینکار‌ می‌توانید از عکس‌های محبوب خود و یا عکس‌های اخیر استفاده کنید. تغییر عکس‌ها به صورتی است که هر بار با بلند کردن مچ دست خود یا ضربه زدن روی صفحه‌‌ی اپل واچ؛ عکس عوض‌ می‌شود.

 

تم عکس‌ها (Photos)

 

 

4 تم بانمک و جالب

 1. تم میکی ماوس (Mickey Mouse)

همه‌‌ی طرفداران دیزنی عاشق چهره ساعت میکی ماوس هستند. در این تم دو حالت میکی ماوس و مینی ماوس وجود دارد و شما‌ می‌توانید هر کدام را که خواستید به دلخواه انتخاب کنید. البته شما‌ می‌توانید رنگ‌های مختلف و متعددی برای لباس آنها انتخاب نمائید. تم میکی ماوس یک تم برای اپل واچ است که محبوبیت زیادی دارد.

 

تم میکی ماوس (Mickey Mouse)

 

 

 1. تم اعداد Duo (Numerals Duo)

این تم بی تردید خاص ترین تم برای اپل واچ است. در این تم؛ زمان را با قلم خاصی و به دو حالت تو پر و تو خالی نشان‌ می‌دهد. این تم یک تم بسیار مینیمالیستی است که هیچ قسمت اضافه ای ندارد. این تم نیز دارای تعداد زیادی رنگ است و به شما امکان شخصی‌سازی تم را با توجه به سلیقه‎تان،‌ می‌دهد.

 

تم اعداد Duo (Numerals Duo)

 

 

 1. تم کالئیدوسکوپ (Kaleidoscope)

همانطور که احتمالاً‌ می‌توانید از اسم این تم حدس بزنید، تم Kaleidoscope نشانه‌های خود را از اسباب بازی‌های کودکان‌ می‌گیرد. در این تم شما 16 تصویر برای انتخاب دارید.

 

تم کالئیدوسکوپ (Kaleidoscope)

 

 

 1. تم رنگ (Color)

تم رنگ یک تم برای اپل واچ است که به شما امکان این را‌ می‌دهد صفحه‌‌ی اپل واچ خود را به هر رنگی که دوست دارید درآورید. رنگ و طراحی تم Color ساخته شده است تا کاملاً با گروههای رسمی Apple Watch Sport مطابقت داشته باشد.

 

تم رنگ (Color)

 

 

4 تم برای صفحه OLED طراحی شده‌اند :

 1. تم خورسیدی (Solar)

اگرچه تصویر خورشیدی در این تم زیاد نیست، اما این تم نیز یک تم برای اپل واچ است که جذابیت بالایی دارد. این تم نیز با در نظر گرفتن موقعیت و زمان دقیق شما، صورت موقعیت خورشید را نسبت به افق نشان‌ می‌دهد.

البته شما‌ می‌توانید Digital Crown را روشن کنید تا زمان دقیق طلوع آفتاب، غروب خورشید، سپیده دم، غروب، ظهر خورشیدی و نیمه شب خورشیدی را ببینید.

 

تم خورسیدی (Solar)

 

 

 1. تم شماره‌گیری خورشیدی (Solar Dial)

یکی دیگر از گزینه‌های تم برای اپل واچ؛ تم Solar Dial است که ؛ الهام گرفت شده از خورشید‌ می‌باشد. این تم دارای شماره گیری 24 ساعته است که خلاف خورشید حرکت‌ می‌کند و روز و شب را نشان‌ می‌دهد.

 

تم شماره‌گیری خورشیدی (Solar Dial)

 

 

 1. تم حرکت (Motion)

اگر به دنبال عجیب‌ترین تم‌ برای اپل واچ هستید، آن تم؛ تم حرکت است. این تم سه تصویر مختلف برای انتخاب دارد: پروانه ها، گل‌ها و چتر دریایی. هنگامی که مچ دست خود را بالا‌ می‌برید یا به روی صفحه نمایش ضربه‌ می‌زنید؛ یک اشیاء بر روی صفحه زنده‌ می‌شود و حرکت‌ می‌کند.

 

 

 

 1. تم آتش و آب (Fire and Water)

شاید شیک ترین تم برای اپل واچ؛ تم آتش و آب باشد. در این تم؛ هر دو فیلم آتش و آب به صورت سفارشی فیلمبرداری شده‌اند به گونه ای عمل کنند که انگار به صورت زنده در اپل واچ وجود دارند. نتیجه نهایی انتخاب این تم خیره کننده است.

 

12. آتش و آب (Fire and Water)

 

در پایان…

به عقده ی روانشناسان تکنولوژی؛ انتخاب تم بر روحیه و اخلاق کاربران تلفن های هوشمند تاثیر بسزایی دارد. شما کاربران اپل می‌توانید از یکی از این دو راه تغییر تم برای اپل واچ استفاده کنید و تم محبوب خود را روی اپل واچ خود بار گذاری کنید.

 

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *