تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
روز جهانی اوتیسم

تیم کوک در روز جهانی اوتیسم عکاس یک ماکت ماشین را تبلیغ می‌کند

تیم کوک مدیرعامل اپل، روز جهانی آگاهی از اوتیسم و ماه پذیرش اوتیسم را با یک توییت جشن گرفته است و به همین مناسب، عکس یک عکاس جوان که از آیفون خود برای عکس‌برداری ماکت ماشین استفاده می‌کند را به نمایش می‌گذارد. آوریل ماه پذیرش اوتیسم نامگذاری شده و روز دوم آوریل هم به‌عنوان روز جهانی اوتیسم نامگذاری شده است. برای نشان دادن این دو موضوع، تیم کوک از تابش نور روی یک عکاس مبتکر آیفون استفاده کرده و در توییت خود به توضیح آن پرداخته است. توییت روز شنبه ۱۳ فروردین (۲ آوریل)، در مورد آنتونی رایان اشمیت عکاس ۱۴ ساله‌ای است که در طیف اوتیسم صحبت می‌کند.

اپل و روز جهانی اوتیسم

روز جهانی اوتیسم

اشمیت با استفاده از مهارت‌های خود، از ماشین‌های مدل (ماکت) عکس می‌گیرد. اما به گونه‌ای از حرفه عکس برداری استفاده می‌کند که آن‌ها شبیه به نسخه‌ّای واقعی باشند. کوک در این‌باره می‌نویسد: «آنتونی از شش سالگی عشق خود را به عکاسی ابراز کرده است. اواکنون تصاویر آیفون بزرگ‌تر خود را از ماشین‌های ماکت، با طرفداران خود در سراسر جهان به اشتراک می‌گذارد و خلاقیتش را به منصه ظهور گذاشته است». کوک در این توییت از هشتگ‌های #ShotoniPhone و #AutismAcceptanceMonth استفاده کرده است و دو تصویر دیگر هم که توسط اشمیت عکس برده شده، به نمایش می‌گذارد. یک عکس مربوط به صحنه‌ای است که عکاس در حال عکس برداری به نمایش گذاشته شده است.

بیشتر بخوانید: واچ فیس های جدید اپل واچ با رنگ قرمز به مناسب روز جهانی ایدز

می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال