تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
مقررات بریتانیا

مقررات بریتانیا روی Apple TV+ و سایر سرویس‌های استریم تاثیر می‌گذارد

سرویس‌های استریم مانند Apple TV+ در بریتانیا با مقررات بیشتری روبرو هستند و دولت هم برنامه‌ریزی می‌کند تا برنامه‌های ویدیویی درخواستی را تحت قوانین مشابه پخش کننده‌ها رار دهد. دولت بریتانیا قصد دارد که سرویس پخش محتوای ویدیویی را مجبور به رعایت قوانین و استانداردهایی کند که پخش کنندگانی مانند ITV و Channel 4 باید از آن پیروی کنند. دیزنی، نتفلیکس، اپل تی وی پلاس و سایر سرویس‌ها در حال حاضر با قوانین بخش این کشور سروکار ندارند، اما در صورت پیاده‌سازی، این قوانین ممکن است که در این سرویس‌ها نیز پیاده‌سازی شود. ددلاین گزارش داده است که براساس این قوانین، سیستم تنظیم کننده بریتانیا می‌تواند دستورالعمل‌هایی را در مورد سرویس‌های استریم اجرا کرده و روی آن‌ها نظارت داشته باشد.

قوانین بریتانیا برای سرویس‌های پخش

مقررات بریتانیا

این سرویس که آفکام نام دارد، یک کد ویدیوی درخواستی جدید ایجاد می‌کند که می‌تواند مشابه کد پخش عمل کند. قوانین مورد بحث، خدمات پخش را ملزم می‌کند که اطمینان حاصل کنند تا مخاطبین در برابر مطالبی که مضر یا توهین آمیز هستند، محافظت شوند. اصول مربوط به حریم خصوصی، انصاف و دقت نیز باید رعایت شود. پخش محتواهایی که برخلاف این قوانین هستند، می‌توانند ۲۵۰ هزار پوند معادل ۳۱۴ هزار دلار یا حداکثر ۵ درصد از درآمد یک سازمان جریمه شوند. این قوانین روی برنامه‌های پخش بزرگ‌تر اهمال می‌شود و چندان سرویس‌های کوچک‌تر نباید نگران آن باشند.

بیشتر بخوانید: سریال کمدی Loot اوایل تیر ماه از Apple TV+ پخش می‌شود

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما در میان گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *