تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
Face ID زیر صفحه نمایش

فناوری Face ID زیر صفحه نمایش برای آیفون ۱۶ عرضه می‌شود

تحلیل‌گری ادعا کرده است که گوشی آیفون، حداقل تا سال ۲۰۲۴ از دوربین مخصوص زیر صفحه نمایش برای فناوری Face ID استفاده نخواهد کرد. این پیش بینی جدید، عرضه این فناوری را به‌طور بالقوه به آیفون ۱۶ ربط می‌دهد. شایعات کنون برای مدل‌های آیفون ۱۴ پرو، حکایت از این دارد که اپل قصد دارد از فناوری ناچ فاصله بگیرد. با این حال، مینگ چی کو در توییت جدیدی اعلام کرده است که فناوری ناچ و سیستم جایگزین آن در یک نسخه زیر صفحه نمایش، احتمالا به مدل‌های سال ۲۰۲۴ موکول خواهد شد. گویا در ابتدا راس یانگ روز چهارشنبه ۱۰ فروردین (۳۰ مارس) توییتی منتشر کرده و نسخه زیر صفحه نمایش Face ID را برای آیفون ۱۶ پیش بینی کرده بود.

فناوری Face ID زیر صفحه نمایش

Face ID زیر صفحه نمایش

حال کو نیز با توییت راس یانگ موافقت کرده است و پیش بینی یکسانی با وی دارد. او در این رابطه می‌گوید: «فیس آی دی زیر نمایشگر در سال ۲۰۲۴ و همراه با آیفون ۱۶ عرضه خواهد شد. این برنامه زمانی مربوط ارتباط چندانی به پیشرفت فنی کند ندارد و بیشتر یک هدف بازاریابی است». کو به جزئیات آن نپرداخته است، اما احتمالا این سیستم قرار است که جایگزین مورد انتظار فناوری ناچ باشد که قرار است به زودی از گوشی حذف شود. انتظار داریم که در پاییز امسال، سیستم پانچ هول در مدل‌های آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس عرضه شود. پانچ هول سبب می‌شود که صفحه نمایش بیشتری در اختیار کاربران قرار گیرد و دیگر شاهد ناچ بزرگ‌تر نخواهیم بود.

بیشتر بخوانید: اپل در نظر داشت Face ID را به آی مک ۲۴ اینچی اضافه کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *