تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سیستم SOS اضطراری آیفون

سیستم SOS اضطراری آیفون جان یک اسنوبرد سوار را نجات داد

یک اسنوبرد سوار پس از اینکه در چاله‌ای فرو می‌رود، به واسطه آیفون خود به‌طور خودکار با اورژانس تماس گرفته و جانش نجات پیدا می‌کند. تیم بلیکی، اسنوبرد سوار مشتاق که به‌عنوان مربی شخصی هم فعالیت می‌کند، طی ماه مارس به یخچالی در نزدیکی زرمات سوئیس رفته و در حال اسنوبرد سواری بوده است. اما در یک مسیر سراشیبی با مشکل مواجه شده و در یک فرود انفرادی سرنوشت ساز، تقریبا در ارتفاع ۱۰ هزار فوتی، وارد شکافی پنهان در برف می‌شود. سقوط وی در نهایت در ارتفاع ۵ متری پایین، توسط یک پل برفی شکننده متوقف شد و حرکات و اقدامات وب هم در تلاش برای فرار مخمصه بی‌فایده بوده است.

داستان سقوط اسنوبرد سوار در چاله

سیستم SOS اضطراری آیفون

به گزارش محلی، آیفون وی وقتی که در تلاش برای درخواست کمک بوده است، تنها ۳ درصد بوده است. به‌همین دلیل، در شرایطی که باتری کافی برای تماس نداشته است، از ویژگی Emergency SOS استفاده کرده و توانست با خدمات اضطراری در آیفون خود تماس بگیرد. او حتی می‌توانست با پیام‌های متنی، موقعیت آیفون را به مخاطبین اضطراری و همچنین به خدمات اورژانس هم ارسال کند. امدادگران در این شرایط به زودی وارد عمل شده و بلیکی را از چاله خارج کردند. او قبل از اینکه به دلیل آسیب دیدگی مچ پا به بیمارستان منتقل شود، آن شب با پرواز به موقعی به لندن رسید. او در نهایت در اینستاگرام این رویداد را تعریف و از تیم نجات تشکر کرده است.

بیشتر بخوانید: تیم کوک به نجات جان یک دندانپزشک توسط اپل واچ واکنش نشان داد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *