تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
لوکیشن سریال WeCrashed

لوکیشن سریال WeCrashed تبدیل به فضای اداری واقعی شد

لوکیشنی که سریال WeCrashed شبکه اپل تی وی پلاس در آن فیلم‌برداری می‌شود، به‌قدری گسترده و گران بوده است که طبق قوانین منطقه، از آن به‌عنوان یک ساختمان کامل یاد شده و حتی سیستم تهویه هوای بزرگی هم برای آن نصب شد. بخش‌هایی از سریال WeCrashed، داستان شرکت شکست خورده‌ای به‌نام WeWork را نشان می‌دهد که در همین لوکیشن فیلم‌برداری شده است. به گزارش ورایتی، امی ویلیامز طراح تولید به او گفته است که از همان ابتدا برنامه ویژه‌ای برای این منظور داشته است. او می‌گوید: «من این تصور را داشتم که می‌خواهیم این لوکیشن را طوری بسازیم که سه طبقه بوده و طراحی خاصی داشته باشد».

داستان جالب لوکیشن سریال WeCrashed

لوکیشن سریال WeCrashed

با این حال ویلیامز فقط مجبور نبود که مجموعه اداری WeWork را طراحی کند. او حتی مجبور شد که راهی را طراحی کند که این دفتر بتواند در طول نمایش تنها یک فضای خالی نباشد. ویلیامز می‌گوید: «ما این ساختمان بزرگ را در بروکلین پیدا و از یک طبقه آن برای فضای خام سریال استفاده کردیم. ما مدام این لوکیشن را تغییر داده و از رنگ‌های متنوع استفاده می‌کردیم تا فضا دقیقا متناسب با فضای سریال شود. در ادامه ما طبقه دیگر این ساختمان را هم تصاحب کردیم و آن را به‌صورت کامل در فضای WeWork با مبلمان‌های رنگارنگ، میزها و بتن‌های صیقل بازسازی کردیم». در مجموع مجموعه‌های دفتری در این لوکیشن به قدری بزرگ شدند که مقررات ساختمانی را ملزم می‌کرد که به‌عنوان دفاتر واقعی از آن یاد کنیم. این بدان معنی بود که باید یک سیستم آبپاش و سیستم تهویه مطبوع در آن نصب شود.

بیشتر بخوانید: اپل سفارش ساخت سریال Sago Mini Friends را صادر کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال