تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
استفاده از ماسک برای کارکنان

اپل استفاده از ماسک برای کارکنان شرکتی و فروشگاهی را لغو می‌کند

اپل برنامه‌ریزی‌های خود را برای کنار گذاشتن دستور استفاده از ماسک برای کارمندان شرکت‌ها و خرده فروشی‌های خود در ایالات متحده انجام می‌دهد. چرا که کووید ۱۹ در معرض کاهش ابتلا است و محدودیت‌های موجود در سراسر جهان کم کم کاهش پیدا می‌کند. بلومبرگ گزارش داده است که غول فناوری مستقر در کوپرتینو، به کارکنان خود اعلام کرده است که ماسک برای کارمندان واکسینه شده در دفاتر مستقل و در مناطقی که دستورات ماسک کنار گذاشته شده است، اختیاری خواهد بود. علاوه بر این، کارکنان خرده فروشی در تعداد کمی از لوکشین‌ها هم اختیاری خواهد بود. سیاست‌های جدید ماسک‌های اپل برای کارکنان، حدود یک هفته پس از لغو دستورات این شرکت برای مشتریان در برخی از فروشگاه‌ها، ابلاغ شده بود.

سابقه اپل در استفاده از قانون ماسک

استفاده از ماسک برای کارکنان

مدت کوتاهی پس از اینکه اپل الزام استفاده از ماسک برای مشتریان خود را متوقف کرد، گزارش‌ها حاکی از آن بوده است که اقدامی مشابه هم برای کارمندان اتخاذ می‌شود. اگرچه، اپل همواره قصد حذف این دستورات را داشته است. اما همچنان کارکنان را به استفاده از ماسک تشویق می‌کند و در صورت درخواست، ماسک‌ها را در منطقه تامین خواهد کرد. این اولین باری نیست که اپل در طول همه گیری ویروس کرونا، دستور استفاده از ماسک را کاهش داده است. در نوامبر سال ۲۰۲۱ هم با کاهش ابتلا، قوانین کاهش استفاده از ماسک را اجرایی کرد. اما در دسامبر ۲۰۲۱ و در بحبوحه افزایشی این ویروس که عمدتا از نوع عفونی امیکرون بود، مجدد این قوانین را بازگرداند.

بیشتر بخوانید: الزام استفاده از ماسک برای کارکنان فروشگاه‌های اپل برداشته می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *