تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کمپ کارآفرینی

اپل اولین کمپ کارآفرینی را برای مشاغل لاتین راه اندازی کرد

اپل در ادامه مجموعه‌های آموزشی خود برای بنیان‌گذاران کسب و کار با پیشینه‌های کم، کمپ کارآفرینی جدید خود را برای بنیان‌گذاران لاتین احداث می‌کند. اردوی جدید، بخشی از طرح عدالت و عدالت نژادی اپل تلقی می‌شود که در حال حاضر، از بنیان‌گذاران مشاغل مربوط به سیاه پوستان، اسپانیایی/لاتینکس‌ها و زنان تشکیل یافته و حمایت لازم از آن‌ها صورت می‌گیرد. لیزا جکسون، معاون محیط زیست، سیاست و ابتکارات اجتماعی اپل، در بیانیه‌ای اعلام کرد که: «ما بسیار هیجان زده هستیم که تاثیر کمپ کارآفرینی را با افزودن یک گروه جدید برای فناوران لاتین تقویت کنیم. مایه افتخار است که از این بنیان‌گذاران و توسعه دهندگان در مسیر ماجراجویی‌شان حمایت کنیم، چرا که آن‌ها برنامه‌های شگفت انگیزی را ایجاد کرده و الهام بخش ما هستند». 

اطلاعات بیشتری از کمپ کارآفرینی

کمپ کارآفرینی

در طول کمپ کارآفرینی، شرکت کنندگان از رهبران اپل راهنمایی دریافت کرده و بینش کاری آن‌ها را الهام بخش کارهای خود خواهند کرد. توسعه دهندگان همچنین راهنمای سطح کد یک به یک را هم از کارشناسان و مهندسین اپل دریافت می‌کنند. کمپ جدید شامل رهبران تجاری و توسعه دهندگان است که از ۹ شرکت حضور خواهند داشت. این برنامه‌ها قرار است که در ایالات متحده، برزیل، گواتمالا و پرتغال اجرایی شود. سه مورد از شرکت‌هایی که نمایندگی می‌کنند، یا از ایالات متحده هستند، یا به‌طور مشترک در ایالات متحده و آمریکا فعالیت می‌کنند.

بیشتر بخوانید: اپل یک پورتال AR برای دعوتنامه رویداد Peek Performance خود ایجاد کرده است

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *