تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تقاضای خودروهای اپل

رقابت بین تولیدکنندگان برای قبول تقاضای خودروهای اپل افزایش می‌یابد

شایعه جدیدی مطرح شده است که گویا اپل با چندین خودروساز برای ساخت Apple Car همکاری می‌کند و برای اینکه بتواند در بازار موفق عمل کند، حتما به چنین کاری روی خواهد آورد. هنوز سال‌ها با Apple Car فاصله داری و گزارش‌ها نشان می‌دهند که سال ۲۰۲۴ می‌توانیم خبرهای جدیدی از این پروژه بشنویم. صنعت خودروهای الکترونیکی در حال آماده‌سازی برای این دوران هستند. اطلاعات کمی در مورد این پروژه و ثبت پتنت‌های آن وجود دارد، اما گویا اپل در حال مذاکره با شرکت‌ها در مورد ساخت خودروی الکتریکی خودش است. انتظار دارین که اپل در زمان عرضه با هیوندا کره جنوبی مستقر در کانادا همکاری داشته باشد.

شرکت‌های فعال و همکاری در کنار Apple Car

تقاضای خودروهای اپل

فاکسکان و Luxshare هم دو نام مهمی هستند که برای کمک به اپل، فعالیت خودشان را در زمینه خودروسازی شروع کرده‌اند و می‌توانند شرکای قابل اعتمادی هم برای اپل باشند. با افزایش سرعت پیشرفت فناوری خودرو اپل، یقینا کمپانی‌های زیادی وارد عمل شده و اپل برای تولید انبوه و عرضه باید از آن‌ها استفاده کند. Apple Car احتمالا سال‌ها وارد بازار نخواهد شد و در کنار سال ۲۰۲۴، از سال ۲۰۲۷ یا بعد از آن هم برای رونمایی و عرضه خودرو اپل یاد شده است. این جدول زمانی طولانی به فاکسکان و Luxshare اجازه می‌دهد که در زمان عرضه خودرو اپل، برای تولید انبوه آماده باشند. مهارت‌های تولید خودرو الکتریکی این شرکت‌ها هم تا آن زمان مطابق با استانداردهای اپل خواهد بود.

بیشتر بخوانید: Apple Car از یادگیری ماشین برای تصمیمات رانندگی سریع استفاده خواهد کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *