تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مشکلات اپل واچ 3 بعد از آپدیت

مشکلات اپل واچ سری 3 بعد از آپدیت

watchOS 7 که در هفته‌های گذشته برای عموم کاربران منتشر شد، ویژگی‌های جدیدی همچون واچ فیس‌های نو، پشتیبانی از ردیابی خواب و موارد دیگر برای اپل واچ‌های مختلف که آخرین آن اپل واچ ۳ است، به ارمغان آورده است. با این حال، برخی از کاربران اپل واچ سری ۳، گزارش‌های مختلفی از زمان نصب watchOS 7 ارائه کرده‌اند که نشان از مشکلات و باگ‌های بسیار نسخه‌ی جدید این سیستم‌عامل دارد. از این موارد می‌توانیم به ریبوت تصادفی، عملکرد ضعیف ساعت و موارد دیگر اشاره کرد.

مشکلات اپل واچ سری 3 بعد از آپدیت

این موضوع در فروم‌های مختلف پشتیبانی اپل مطرح شده است و یک تایپک نیز به‌طور اختصاصی روی آن بحث می‌شود. به‌طور مشخص، دارندگان اپل واچ سری ۳ از عملکرد دستگاه از زمان نصب watchOS 7 بسیار ناراضی هستند. به‌نظر می‌رسد که یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که کاربران به آن اشاره می‌کنند، در ریبوت ناگهانی و چندباره‌ی اپل واچ سری ۳ است که به‌طور مکرر در طول روز با آن روبرو می‌شوند و نصب watchOS 7 این مشکل را ایجاد کرده است. در این‌باره یکی از کاربران این‌طور گزارش داده است که:

از زمان به‌روزرسانی، روزانه برای چندین بار اپل واچ ریبوت می‌شود و در کنار خواستن کد عبور برای چندین بار پشت سر هم، آمار فعالیت‌های روزانه نیز پاک می‌شود. قبلا در watchOS 6 یا قبل‌تر از آن چنین مشکلی وجود نداشته است. حال باید برای حل این مشکل، منتظر نسخه‌ی جدید از اپل باشیم؟

کاربران متعدد اپل واچ سری ۳ از watchOS 7 به‌عنوان بد‌ترین به‌روزرسانی watchOS که اپل تاکنون منتشر کرده است، یاد می‌کنند. یکی دیگر از کاربران این‌طور می‌گوید:

اپل واچ سری ۳ من یک شبه به‌روزرسانی خودکار watchOS 7 را انجام داد. امروز ساعت من سه بار خودش را خاموش کرده است، در حالی که ۴ بار نیز روی مچ دستم قفل شده و قادر به لود کردن فیس‌های مختلف همچون آب و هوا، حلقه‌ی فعالیت، تاریخ و موارد دیگر نیست. اپل واچ من حداقل دو بار در روز از گوشی دیسکانکت می‌شود و همه‌ی این‌ها از زمانی اتفاق افتاده است که ساعت من به نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل به‌روزرسانی شده است.

مشکلات اپل واچ 3 بعد از آپدیت

در فروم‌های گفتگو موضوع دیگری از جانب صاحبان اپل واچ ۳ مطرح می‌شود که نشان از سرخوردگی بسیار بیشتر از watchOS 7 دارد و از جمله می‌توانیم به شکایت از عملکرد تاخیری ساعت و ریبوت‌های چندباره اشاره کنیم.

طی بررسی‌ها مشخص می‌شود که دو مورد اساسی در این شکایات وجود دارد. اول اینکه هیچ راهی برای کاهش میزان به‌روزرسانی watchOS 7 وجود ندارد. این بدان معنی است که دارندگان اپل واچ سری ۳ نمی‌توانند دوباره به سیستم‌عامل watchOS 6 تغییر نسخه دهند. watchOS 7.0.1 این هفته با عنوان به‌روزرسانی جهت رفع این اشکالات منتشر شد، اما کاربران گزارش داده‌اند که مشکلات آن‌ها حل نشده است.

بیشتر بخوانید: واچ فیس های watchOS 7

دوم اینکه، اپل همچنان اپل واچ سری ۳ را به‌عنوان بخشی از مجموعه‌ی اپل واچ خود به فروش می‌رساند، حتی اگر به‌نظر برسد که سخت‌افزار آن قدیمی است و ممکن است در ادامه‌ی کار با ویژگی‌های watchOS 7 مشکلاتی داشته باشد. این مسائل می‌تواند روی آینده‌ی این سیستم‌عامل و اپل واچ سری ۳ تاثیراتی داشته باشد. به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری مانند watchOS 8 یکی از مواردی است که احتمالا در قبال انتشار برای اپل واچ سری ۳ مشکلات مشابهی خواهد داشت.

در این مرحله مشخص نیست که این مسائل چقدر گسترده است، اما با توجه به حجم گسترده‌ای از شکایات مطرح شده، احتمالا مشکلات پیش روی اپل قرار گرفته است و در تلاش برای حل آن‌ها است. شما نیز می‌توانید از تجربیات خود پیرامون watchOS 7 و اپل واچ سری ۳ با ما صحبت کرده و برای ما کامنت بگذارید. اگر به‌طور مشابه این تغییر در عملکرد را در اپل واچ سری ۳ مشاهده می‌کنید، آیا به‌روزرسانی ۷.۰.۱ این سیستم‌عامل، تاثیری روی حل مشکل شما داشته است یا خیر؟ در بخش نظرات با ما همراه باشید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *