تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
بازدید از پارک اپل

رسانه‌های فرانسوی موفق به بازدید از پارک اپل شدند

رسانه‌های فرانسوی اخیرا از اپل پارک، مقر سازنده گوشی‌های آیفون در کوپرتینو بازدید کرده‌اند و در پس‌زمینه آن، با اعضای مدیریت ارشد اپل هم گفتگویی را داشته‌اند. تور فرانسوی زبان پردیس اپل پارک، که توسط TF1 تدارک دیده شده بود، فرصتی نادر را برای اعضای رسانه‌ها برای بازدید از این مقر فراهم کرده و در بحبوبه همه‌گیری ویروس کرونا، این دیدار را ممکن کرد. رسانه‌های فرانسوی توانستند که دید کلی از جایگاه فعلی کوپرتینو اپل داشته باشند، اما نمای چندانی از داخل محوطه ۵ میلیارد دلاری آن ارائه نشد.

روزنامه نگاران و خدمه حاضر در طول این بازدید، دائما باید با همراه به بازدید خودشان می‌پردازند و طبق فرهنگ معمول رازداری اپل، همه درها بسته بودند و قبل از شروع به فیلم‌برداری هم مذاکرات انجام شده بود. در طول این بازدید، خدمه با گرگ جوسویاک معاون بازاریابی جهانی اپل صحبت کردند. او در این دیدار از استیو جابز مدیرعامل سابق و فقید سخن گفته و تمجید از وی پرداخت. او عنوان کرد که تلاش می‌کند تا ساختمان‌های اداری را در آینده بسازد که کارمندان بتوانند از دفتر کار خود بیرون آمده و با مردم ملاقات کنند. این موضوع می‌تواند به تبادل ایده‌ها کمک کرده و همکاری‌های جالبی را شکل دهد.

مصاحبه با مدیریت مجموعه اپل

بازدید از پارک اپل

لیزا جکسون، معاون محیط زیست، سیاست و ابتکارات اجتماعی هم با گروه فیلم‌برداری صحبت کرد. او در مورد ربات بازیافت اپل این‌گونه گفت که: «این همان چیزی است که مشتریان ما انتظار دارند و برای ما، این به معنای توجه بیشتر به موادی است که استفاده می‌کنیم. استفاده مجدد از برخی از آن‌ها و نوآوری برای در نظر گرفتن این بازیافت در هنگام طراحی محصولات شرکت، لازم و ضروری بوده است».

در ادامه بررسی اجمالی این شرکت، رسانه‌ها با دکتر سامبول دسای، مسئول سلامت، پیرامون اپل واچ و ابتکارات مرتبط با قابلیت‌های سلامت آن صحبت کردند. دسای در این‌باره گفت: «هدف ما ارائه داده‌هایی است که کاربران و پزشکان بتوانند از آن استفاده کنند. ما نمی‌خواهیم این فناوری را جایگزین ارتباط بین پزشک و بیمار کنیم، اما می‌خواهیم که آن را بهبود دهیم».

در این دیدار به استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر با استفاده از پنل‌های خورشیدی روی بام این مجموعه هم توجه شده و در مورد اهداف اپل پیرامون استفاده صد در صدی از کربن طبیعی در کل تجارت این کمپانی تا سال ۲۰۳۰ و اندازه عظیم کل محوطه کوپرتینو هم صحبت شد. اپل با این کار نشان داد که آمادگی بیشتری برای دعوت از بازدید کنندگان به دفاتر خود را دارد و تنها به مصاحبه‌های از راه دور بسنده نمی‌کند. از بین برخی از بازدیدهای مهمی که در طول این ماه‌ها شکل گرفته است، می‌توانیم به پدرو سانچز نخست وزیر اسپانیا اشاره کنیم که در ماه جولای امسال به کوپرتینو اپل سفر کرده بود.

بیشتر بخوانید: اپل بازگشت کارکنان به دفتر کاری را تا مدت نامعلومی به تعویق انداخت

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *