تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
صفحه نمایش جدید برای آیپد

سامسونگ توسعه صفحه نمایش جدید برای آیپد اپل را کلید زده است

طبق گزارش‌ها، سامسونگ مسیر خود را تغییر داده و اکنون روی توسعه نمایشگر آیپد با دوام بیشتر با استفاده از فناوری دو پشته کار می‌کند و قصد دارد که بار دیگر سفارشات اپل را دریافت کند. نمایشگرهای OLED دو پشته‌ای، صفحه نمایشی را برای آیپد فراهم می‌کنند که به‌طور قابل توجهی روشن‌تر بوده و طول عمر عملیاتی بسیار بیشتری را هم فراهم می‌کنند. با این حال، زمانی که طبق گزارش‌ها، اپل در سال ۲۰۲۱ خواستار نمایشگرهای دو پشته‌ای بود، هزینه آن بیشتر از گزینه‌های تک پشته‌ای شده و سایر فروشندگان هم از آن استفاده می‌کردند. در نتیجه، گفته می‌شود که اپل پروژه همکاری خود را با سامسونگ لغو کرده است و هم باعث می‌شود که این شرکت توسعه یک سیستم دو پشته‌ای را کلید زند.

سامسونگ و تولید صفحه نمایش آیپد اپل

صفحه نمایش جدید برای آیپد

با این حال، اکنون به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد بازگردانی آن پروژه را دارد و شاید هم فروشندگان بیشتری به جز اپل هم به دنبال تهیه چنین نمایشگرهایی هستند. به گفته The Elec، سامسونگ اکنون توسعه ساختار نمایشگر دو پشته‌ای خود را که در آن پنل دارای دو لایه انتشار است، شروع می‌کند. این شرکت توسعه این پنل را شروع کرده و پس از ارزیابی مشتری، قصد دارد که تولید تجاری آن را در سال ۲۰۲۳ آغاز کند. طبق گزارش‌ها، سامسونگ روی یک نسخه جایگزین هم کار می‌کند که باز هم سیستم دو پشته‌ای داشته و احتمالا از سال ۲۰۲۴ تولید تجاری آن را کلید می‌زند. فعلا هیچ گونه مدرکی مبنی بر اینکه سامسونگ سفارش اپل را پس گرفته است یا خیر وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: صفحه نمایش پانچ هول آیفون ۱۴ پرو بزرگ‌تر خواهد بود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *